Bak kim var ? SALT'ın 10. yılı

SALT’ın 2011’den bu yana devam eden "Bak kim var?" konuşmalarının bu haftaki videosunun konukları araştırmacı Eylül Şenses ve sanatçı Serkan Taycan manda yetiştiriciliğinin İstanbul’daki yerini SALT Beyoğlu'nda devam eden "İKLİMCİL: Mevsimler Sürüklenirken" sergisi bağlamında müzakere ediyor. “İstanbul’un Mandaları” videosu saltonline.org ve SALT Online sosyal medya kanallarında yayında

Garanti BBVA’nın kurucusu ve destekçisi olduğu SALT’ın 2011’den bu yana devam eden Bak kim var? konuşmaları, onuncu yıl özelinde, kurumun çalışmaları ve iş birliklerini konu alan bir video serisi olarak devam ediyor. SALT bünyesinde çeşitli araştırma projelerine, sergi ve programlara katkı sunan davetli katılımcılarla hazırlanan videolar birer hafta arayla saltonline.org ve SALT Online sosyal medya kanallarında yayında. 

Bak kim var? konuşmalarının bu haftaki konukları SALT Beyoğlu’ndaki İKLİMCİL: Mevsimler Sürüklenirken sergisinin içerik geliştirme sürecine destek veren Eylül Şenses ile The Lasting Pond [Kalıcı Gölet] (2021) adlı vaka araştırmasına İki Deniz Arası yürüyüş rotasıyla dâhil olan Serkan Taycan. Eylül Şenses ve Serkan Taycan manda yetiştiriciliğinin İstanbul’daki yerini sergi bağlamında müzakere ediyor.

Hibya Haber Ajansı

Okunma