Gücün ve başarının portresi Buse Terim Bahçekapılı

Buse Terim Bahçekapılı mag için verdiği özel röportajda merak edilenleri anlattı.

Bu süreç birbirimize sarılmayı, hayatın durduğunda aslında nelerin kıymetli olduğunu daha çok anlamamızı sağladı.

Kızlarıma hayatta yaşadığımız zorlukları da anlatarak hayatın içinde üzen ve endişelendiren anların olabileceğini göstermeye çalışıyorum.

BT Shop ve Baby On The Go markalarının kurucusu, moda ve stil danışmanı, blogger ve girişimci Buse Terim Bahçekapılı MAG için verdiği özel röportajda merak edilenleri anlattı. Temelinde aşkın ve sevginin olduğu bir ailede büyüdüğünü dile getiren Buse Terim Bahçekapılı, “ Çok şanslıyım kendi kurduğum ailemde de sevgiyi temele koyarak çocuklarımı yetiştirmeye çalışıyorum” dedi. Ne istediğini çok iyi bilen, doğruları yaşayan, duygusal ama güçlü biri olduğunu belirten başarılı anne, babası Fatih Terim’in COVID-19 salgını geçirmesi ile yaşadıkları zorlu süreci de özel röportajında paylaştı. Kurduğu markaların gelecek hedeflerini de anlatan Buse Terim Bahçekapılı, moda dünyasının değişim süreci ile yeni arayışlara gireceğini de belirtti. Ekim ayından bu yana sağlıklı beslenmek adına aralıklı oruç diyetini uyguladığını belirten Buse Terim Bahçekapılı yaşadığı değişimi anlattı.

MyBestFriends markasının kurucusu Ayşegül Afacan Köksal’ın kapak yıldızı olduğu MAG Haziran, Babalar Günü özel dosyasında yer alan Bülent Şakrak, Erhan Kızılmeşe, Haluk İder, Murat Tarman, Orhan Koral, Kerem Gönlüm, Sinan Aydın Aygün, Şafak Çak röportajları, dopdolu içeriği ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom’da online olarak okurlarıyla buluşuyor.

Hibya Haber Ajansı

Okunma